Referanslar

Tercih etmiş oldukları hizmetlerle değerine değer katmış olan tüm danışan dostlarımıza teşekkür eder;  hayat ve kariyer yolculuklarında başarılar dileriz. 

Paylaşılan hizmet değerlendirme yorumları, kendilerinin bilgi ve izinleri dahilinde paylaşılmakta olup, gizlilik esasımız nedeniyle soyadı bilgisine yer verilmemektedir.

Selamlar. Banu hanımla tanışma fırsatım kritik bir zaman diliminde oldu. Hızlı ve etkili bir cv’ye beni hemen ulaştırdı. İlk ses kaydını size attığında iyi ki leriniz başlıyor. Enerjisi deneyimlemeye değer…Güzel enerjisinin yanında profesyonelliğini de size sorduğu kritik ve nokta atışı sorularından anlayacaksınız. Ve cv ‘niz elinize ulaştığında, gerçekten gözlerinizin içi parlayacak. Kendisine sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım çok çok daha güzel yerlerde buluşmak dileğiyle. Dokunduğu ve güzelleştirdiği cv’min en kısa zamanda güzel haberlerle döneceğine inanıyorum!!

Beyzanur K.
Aldığı Hizmet : Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe

Banu hanım merhaba, sizden aldığım Profesyonel Türkçe Özgeçmiş hazırlama hizmeti için, ne denli doğru karar verdiğimi özgeçmiş dosyamı görünce anladım. Kişi kendini bir profesyonelin gözünden görünce çok daha güvende hissediyor. Kesinlikle sizden alınacak desteğin son derece değerli olduğunu iletmek isterim. Sizden aldığım Linkedin Profil Geliştirme ve Optimizasyon hizmeti için teşekkür etmek isterim. İlginiz ve titiz çalışmanız için de çok teşekkür ederim. Genç arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim sizi tanımalılar ve çalışmalarınızdan mutlaka faydalanmalılar. Saygılarımla

Vildan K.
Aldığı Hizmetler : Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe / Profesyonel Linkedin Profil Düzenleme – Türkçe 

Merhaba, harika bir hizmet almış olduğumu belirtmek istiyorum. Özgeçmiş hazırlamak basit gibi görünse de, en yalın ve net haliyle yansıtmak zor olmakta. Verdiğim bilgiler doğrultusunda onların entegre edilmiş bir şekilde bana sunulması “işte, aradığım bu” dedirtti. Emeğinize sağlık, kesinlikle sizin dediğiniz gibi pasaport niteliği taşıyan bu kimlik profesyonel ellerden geçmeli idi. Teşekkürler

Özlem D.
Aldığı Hizmet : Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe

Banu hanım, tarafınızdan hazırlanmış olan profosyonel türkçe özgeçmişimi gördüğümde, bugüne kadar kullandığım özgeçmişimde ciddi eksikliklerimin olduğunu fark ettim. Uzmanlığınız sayesinde bu eksikliğimi tamamlamış oldum. Sizinle çalışarak doğru seçim yaptım. Bu cv ile firmalar gerçek beni tanıyarak doğru seçim yapacaklarına sayenizde inancım tamdır. Emek ve ilgi alakanız için müteşekirim.

Cemil C. 
Aldığı Hizmet :  Profesyonel CV Hazırlama  – Türkçe

Merhaba Banu Hanım, çok etkili bir LinkedIn profili ile karşılaştım. Ayrıca, özgeçmiş ve önyazilar da niteliklerimi ön plana çıkartan etkili bir yapıda olmuş. İşe, enerjinizi ve şevkinizi kattığınız aldığım hizmetten çok net anlaşılmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Ramazan A.
Aldığı Hizmet :  Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe / Profesyonel CV Hazırlama – İngilizce / Linkedin Profil Geliştirme  – İngilizce 

İş arama sürecimde profesyonel bir CV oluşturmak konusunda, sizden hizmet almakla çok doğru bir karar vermişim. Öyle özverili, öyle içten, öyle samimi ve “İYİ” siniz ki, CV’mi hazırlatmamın üzerinden zaman geçmesine rağmen, benim gibi çok detaycı bir insanın her türlü ayrıntıyı didik didik ederek sorduğu sorulara dahi soğuk bir profesyonel gibi değil de, bir arkadaş gibi ve anında cevap veriyorsunuz. Lider ruhlu profesyonellik bu olsa gerek. Size sadece CV’mi içime sinecek bir şekilde profesyonelce hazırladığınız için değil, aynı zamanda iyi bir insan olduğunuz için çoookk  teşekkür ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun, güzel kalbi yüzüne yansımış insan. Sevgi, saygı ve selamlarımla

Aynur K. 
Aldığı Hizmet : Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe 

30 yıllık çalışma hayatımın ardından bir süre dinlenip yeniden çalışma kararı aldığımda internet üzerinden yapılacak iş başvurularının nasıl yapılacağı konusunda hiç bir fikrim yoktu. Kendimce ingilizce  cv oluşturdum ve bitirdiğimde kendime “harikayım, iyi biriş çıkardım ” dedim. Taa ki biraz araştırıp YouTube da Banu Hanım’ı keşfedene kadar. Hayal kırıklığımı dindirmenin yolunun bir danışmandan yardım almak olduğuna inandığımda sosyal medyadan Banu Hanıma ulaştım. Tam bir pofesyonel karşımdaydı. İstediğim herşeyi sordum ve cevabını aldım. Üstelik kendi fikirlerini paylaşmaktan hiç çekinmedi. Önerileri muhteşemdi. Bir kez daha inandım ki “İş bilenin,kılıç kuşanan”dır.Tecrübeli olsanız dahi bir bilene sormalı. Banu Hanım iyi ki iş dünyasında var ve iyi ki ben onunla tanıştım. Teşekkürler.

Fatma V.
Aldığı Hizmet :  Profesyonel CV Hazırlama – İngilizce / Linkedin Profil Geliştirme – İngilizce

Merhaba Banu Hanım, Cv hazırlama sürecinin tamamının profesyonel bir şekilde yönetilmesine hayran kaldım. Arada aşama ile ilgili verilen bilgiler gerçekten cv’ nin ne kadar önemli olduğunu tekrar hatırlamamı sağladı. Tüm detaylar düşünülerek hazırlanan cv’min şans ve başarı getireceğinden hiç şüphem yok. Profesyonel cv sahibi olmak isteyen çevremi yönlendirebileceğim tek adres BÇ

Tuba O.
Aldığı Hizmet : Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe

Linkedin sayfasında sizi takip ederken dikkatimi çeken bu hizmet ki iyi ki sizi tercih ettim çünkü bu süreçte beninle sürekli iletişim içerisine geçmeniz ve bana fikirler vermenizden çok memnun kaldım.  İnşallah staj ve mezun olduktan sonraki iş arama sürecimde bunun farkını daha da iyi göreceğim. Çok teşekkür ederim herşey için.

Büşra T.
Aldığı Hizmet :  Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe

Hem mentorluk hem de cv hazırlama sürecinde göstermiş olduğunuz yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca hızlı dönüşleriniz ve ilginiz de tek kelimeyle son derece profesyonelceydi. Herşey için çok teşekkür ederim. Ben çok mutlu oldum bu süreçte sizi tanımaktan. 

Fatma Ç.
Aldığı Hizmet :  Duygusal Zeka (EQ) Raporu eşliğinde Kariyer Mentorluğu / Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe

Bugün benim için yeni bir dönüm noktasıydı. Bugün benim için kışın içindeki kardan mutluluk çıkarmaktı. Bugün benim için ufka bakabilmekti. Bugün benim için mentörlüğü, tecrübesi, enerjisi, samimiyeti ile Banu Çakar’dı.

Hamra Ö.
Aldığı Hizmet : Talent Insights Raporu eşliğinde Kariyer Mentorluğu

Hizmetinizden çok memnun kaldım gerçekten çok profesyonel bir şekilde hazırlanmış detaylara olabildiğince kısa ama dikkat çekici cümlelerle değinilmiş. İtina ile hazırlamış olduğunuz özgeçmişimle hedefimdeki işi alacağıma inanıyorum. Fiyatı düşünülmeden alınması gereken bir hizmet ki zaten fiyatı da tarafınızdan oldukça uygun tutulmuş. İngilizce cv ve Linkedin için umarım yakın bir zamanda iletişime geçebilirim. Çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.

Harun K.
Aldığı Hizmet :  Profesyonel CV Hazırlama – Türkçe