Profesyonel CV Hazırlama

Özgeçmişlerin, insan kaynakları uzmanları tarafından maksimum ortalama 15 saniye içerisinde genel olarak bakılıp gözle tarandığını biliyor muydun?

Evet sadece 15 saniye içinde CV’in ya ik uzmanının dikkatini çeker ve kısa listeye girer ya da rafa kaldırılır unutulur gider. Bu nedenle doğru şekilde hazırlanmış bir özgeçmiş senin en güçlü kişisel pazarlama enstrümanlarından biridir.

Etkili bir özgeçmiş, başvurduğun işe en uygun aday olduğunu anlatan kişisel bir pazarlama dökümanıdır.

Bu nedenle özgeçmişini en doğru, verimli ve güçlü şekilde hazırlamalısın. Cv’in seni diğerlerinden öne geçirecek, hakkında efektif bilgileri verimli ve hedef odaklı şekilde vermeli. Eğer iyi düzenlenmiş bir özgeçmişin yoksa istediğin iş icin görüşme daveti almayı bekleme😞

Sen de güvercinlerin arasındaki flamingo olabilirsin !

Profesyonel CV Hazırlama

Genel Bilgi :

Özgeçmişiniz sizi anlatan en önemli dökümanlarınızdan biri.

Sizi, diğerlerinden öne geçirecek, hakkınızda efektif bilgileri verimli ve hedef odaklı şekilde vermeli.

Deneyiminize göre (öğrenci, yeni mezun, junior, senior), sizinle paylaştığımız özgeçmiş temalarından beğendiğinizi seçiyorsunuz.

Hakkınızda gerekli bilgileri ve/veya rica ettiğimiz bilgileri gönderiyorsunuz.

Kariyer hedefinize, deneyiminize, yetkinlik ve becerilerine uygun olarak size özel temiz, net, güçlü ve etkili bir pazarlama aracınız olarak kullanabileceğiniz profesyonel özgeçmişiniz, 15 yıllık İnsan Kaynakları deneyimi ile bizzat Banu Çakar tarafından üzerinde titizlikle çalışılıp hazırlanır.

Hali hazırda kullandığınız ön yazınız varsa kontrol edilir, düzenlenir gerekirse revize edilir, eğer etkili ve doğru bir ön yazınız mevcut değil ise, özgeçmişinize göre uygun ön yazı da yine bizzat Banu Çakar tarafından yazılır.

Hazırlanan profesyonel cv’niz, planlı iş programımıza göre, min.5 – max.7 işgünü içinde mail ile size gönderilir (pdf formatlı – yüksek çözünürlüklü)

Tekil ve Paket fiyatlarımızı öğrenmek ve CV hazırlama sürecinizin başlaması için,

banu@banucakar.com’a mail göndermeniz yeterlidir. 

******

 Profesyonel CV Hazırlama konusunda daha fazla bilgi alabilmek ve cv’si ile flamingo olmuş dostlarımızın yorumlarını okumak için Instagram story’imize göz atmak ister misin? O zaman BURAYA TIKLA 🙂